Vážení zákazníci, naša expedícia je v prevádzke! Avšak z dôvodu vážnej situácie sme dočasne vypli platby na dobierku a obmedzili podanie na pobočky Zásielkovní. Svoje zásielky si môžete objednávať cez kuriérske služby s platbou online bankovým prevodom, alebo platby kartou prostredníctvom platobnej brány. Tieto opatrenia boli podané z dôvodu eliminovania kontaktu pri odovzdávaní zásielok a pre ochranu aj vášho zdravia. V prípade, že zásielku objednávate domov a ste v povinnej karanténe, prosíme o informáciu do poznámky v objednávke, aby mohla byť kuriérska služba na túto skutočnosť upozornená. Ďakujeme za Vaše pochopenie a prajeme pevné zdravie.

Set proti vráskam

Tento set by som odporučila skôr pre suchú pleť, ktorá potrebuje poriadnu dávku hydratácie a rieši samozrejme už vrásky. 

Skladom
€41,50
Kategória: Balíčky

Granátové jablko za studena lisovaný olej zo semien 50 ml - Olej z granátového jablka je luxusný a unikátny produkt. Je ideálnym pomocníkom pre suchú, starnúcu, unavenú a popraskanú pleť. Patrí medzi suché oleje a rýchlo sa vstrebáva. Olej vykazuje antioxidačnú aktivitu (chráni pokožku pred voľnými radikálmi), a tým ju chráni pred prejavmi starnutia. Čistý granátový olej za studena lisovaný. Bez pridaných nosných olejov!

  

Šípkový olej za studena lisovaný 100ml - Za studena lisovaný olej z ruže hrdzavej (Rosa rubiginosa) s vysokým obsahom vitamínu C a nenasýtených mastných kyselín. Má skvelé regeneračné účinky, podporuje vitalitu kože a chráni ju od zaťaženia nepriaznivými účinkami prostredia

 

Hyaluronové sérum 50 ml - Výborný podklad pod všetky naše oleje, výplň vrások, pre každý typ pleti.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Balicek 1.6.2020 12:54
Dobry den, chcela by som len upozornit, ze cena 41,80€ za tento set je viac, ako keby si zakaznik kupil tieto produkty osobitne (13,20 + 13,20 + 15,10 = 41,50€)
Odpovedať