Vážení zákazníci, naša expedícia je v prevádzke! Avšak z dôvodu vážnej situácie sme dočasne vypli platby na dobierku a obmedzili podanie na pobočky Zásielkovní. Svoje zásielky si môžete objednávať cez kuriérske služby s platbou online bankovým prevodom, alebo platby kartou prostredníctvom platobnej brány. Tieto opatrenia boli podané z dôvodu eliminovania kontaktu pri odovzdávaní zásielok a pre ochranu aj vášho zdravia. V prípade, že zásielku objednávate domov a ste v povinnej karanténe, prosíme o informáciu do poznámky v objednávke, aby mohla byť kuriérska služba na túto skutočnosť upozornená. Ďakujeme za Vaše pochopenie a prajeme pevné zdravie.

Šalviový olej 100 ml s pipetou

Oleju zo šalvie muškátovej sa hovorí aj ženský olej. Šalvia muškátová sa už oddávna používa pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviovom oleji pôsobia ako relaxant na telo aj myseľ. Antimikrobiálne a antioxidačné účinky oleja môžu byť prospešné pri starostlivosti o rednúce a oslabené vlasy a podporiť regeneráciu mastnej a aknóznej pleti.

Skladom
€9,40
Kategória: Kozmetické oleje

Šalviový olej 100 ml. Oleju zo šalvie muškátovej sa hovorí aj ženský olej. Obsahuje sclareol, ktorý patrí medzi fytohormóny. Šalvia muškátová sa už oddávna používa pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviovom oleji pôsobia ako relaxant na telo aj myseľ. Olej odporúčame použiť ako masážny pri nervovom vypätí a strese. Antimikrobiálne a antioxidačné účinky oleja môžu byť prospešné pri starostlivosti o rednúce a oslabené vlasy a podporiť regeneráciu mastnej a aknóznej pleti.

MIERA KOMEDOGENITY: stupeň 5 (obsahuje olej z pšeničnych klíčkov – vhodný na telo, celulitída) a čo je komedogénnosť nájdete tu:

https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

POUŽITIE: KAŽDÝ TYP POKOŽKY

Dávkovanie a použitie: Pred použitím na citlivú pokožku je nutné otestovať, obsahuje alergénne látky! Masáže: Protistresová masáž šalviovým olejom na zohriatu pokožku po kúpeli. Rozotrite na pokožku podľa potreby a zľahka masírujte.

Vlasové tonikum: Olejom masírujte pokožku hlavy.

Upozornenie: Určený iba na vonkajšie použitie!

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Ingredients (INCI): Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Salvia Sclarea Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Alpha Terpineol, Limonene

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: