Letní sada s e-bookem ZDARMA

Letný balíček je tu a ešte s darčekom a to s e-bookom s cvikmy na doma ZDARMA (e-book je zameraný na cviky na zadok a nohy) IBA 500 KUSOV!

Momentálne nedostupné
26,60 €
Kategória: sady

Leto sa už pomaly a isto blíži a to znamená, že sme tu zase s letným balíčkom už osvědčených Vami aj nami olejmi.

Marhuľový olej – Jeden z najpredávanejších olejov na našom e-shope. Funguje skvele po opaľovaní a hlavne pokiaľ sa spálite na slniečku. Pekne pokožku upokojí a väčšinou na druhý deň už máte pokoj a pokožka nieje vôbec červená a hlavne je hydratovaná. Perfektných výsledkov dostiahnete taktiež pri použití vo forme vlasového zábalu. Vynikajúca je aj k ošetreniu ekzému a práve na popáleniny. Doporučujem ju používať teda po opaľovaní.

Mrkvový olej – Mrkvový olej pomáha udržovať pokožku v dobrom stave, pôsobí priaznivo na unavenú pleť a pomáha pri regenerácii kože. Karotenoidy dodávajú pleti tmavší nádych a predlžujú tak výdrž opálenej pokožky. Doporučujem ju dávať pred opaľovaním alebo pokiaľ sa budete v ten deň vystavovať viac slniečku. Stačí ju aplikovať každé ráno na navlhčenú pleť.

Malinový olej – Malinový olej je vzácny, za studena lisovaný olej zo semienok malín. Obsahuje vysoký podiel vitamínu E, ktorý pôsobí priaznivo na celkovú vitalitu pokožky. Malinový olej je vhodný na citlivú a načervenalú pokožku. Absorbuje časť UVA a UVB žiarenia. Čiastočne tak zaisťuje ochranu pred slnečným žiarením. Účinne regeneruje a hydratuje pleť. POZOR žiadny olej nezaručuje ochranu proti UVA a UVB žiareniu, je nutné doplniť starostlivosť o pleť a to najlepšie o prírodný opalovací krém, ktorý vám nebude upchávať póry, za seba môžem odporúčať Butterbean organics.

E-book, ktorý k balíčku dostanete na váš e-mail, ktorý zadávate u objednávky je od Dominiky Grigarovej, ktorá má osvedčenie o Inštruktorke v oblasti fitness. Taktiež súťaží v kategórii Bikiny fitness a má teda skúsenosti čo sa cvičenia týka. Zostavila pre vás e-book, ktorý sa zameriava predovšetkým na zadok a nohy.

E-book má 30 strán a máte tam nielen cvičenie (dohromady päť variant trénigu ) ale aj zaujímavosti ohľadne stravy, motiváciu.

 

Dúfam, že si letný balíček užijete a bude sa Vám páčiť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: