Set proti vráskam

Začať bojovať proti prvým príznakom stárnutia vám spoľahlivo pomôže tento balíček. Hyalurónové sérum dokonale pleť hydratuje, vyhladzuje a vypína jemné vrásky. Hydrorenobooster účinne bojuje proti vráskam ráno a večer Vám pleť rozmazlí Retinol s vysokým obsahom Squalanu, pleť zvláčni a výživí a vďaka výťažku zo slanomilnej riasy Salicornia okamžite a dlhodobo hydratuje.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
54,02 € –15 % 45,90 €
Kategória: Tipy na darčeky
Položka bola vypredaná…
Set proti vráskam
Akcia
54,02 € –15 %

Hyaluronové sérum

Hyalurónové sérum s obsahom nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a ružového hydrosolu. Kyselina hyalurónová – prostriedok pre regeneráciu a ochranu pleti. Nachádza sa v tkanivách. Tu tvorí medzibunkovú výplň a podieľa sa na jej štruktúre. Zadržiava vlhkosť v pleti. Unikátne zloženie zaisťuje intenzívnu regeneráciu a komplexný antivráskový efekt. Ružový hydrosol obsahuje rovnaké látky ako esenciálny olej. Hydratuje, osviežuje a upokojuje všetky typy pokožky. Ružový hydrosol navodí tú správnu pohodu pre vás aj vašu tvár.

 

Pleťový olej s Retinolom

Ľahký nemastný olej s vysokým obsahom Squalanu, ktorý je prirodzenou súčasťou pokožky sa rýchlo vstrebáva a pleť zvláčni a vyživí. Výťažok zo slanomilej riasy Salicornia okamžite a dlhodobo zlepší hydratáciu pleti. Používame vysoko čistý retinol od americkej spoločnosti Eastman. Retinol je vyrobený inovatívnou technológiou GEM ™.

 

 

Hydro renobooster

RENOVALITY pleťový olej s hydratačným účinkom. Ľahký nemastný olej s vysokým obsahom Squalanu, ktorý je prirodzenou súčasťou pokožky sa rýchlo vstrebáva a pleť zvláčni a vyživí. Výťažok zo slanomilné riasy Salicornia okamžite a dlhodobo zlepší hydratáciu pleti.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: