VIANOČNÝ BALÍČEK STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Tento balíček je vyskladaný z produktov, ktoré posília Vaše vlasy nielen z vonku, ale aj z vnútra. Renohair olej a doplnky stravy Renohair Maximall podporia ich rast, lesk a zdravie. 

Momentálne nedostupné
27,52 € –25 % 20,60 €
Kategória: Vianočné balíčky
Vlasy CZ 1
Akcia
27,52 € –25 %

Tento balíček je vyskladaný z produktov, ktoré posília Vaše vlasy nielen z vonku, ale aj z vnútra. Renohair olej a doplnky stravy Renohair Maximall podporia ich rast, lesk a zdravie. 

 

Balíček obsahuje: 

Renohair olej: Starostlivo navrhnutá zmes olejov (tekvicový, ricínový, serenoa, levanduľový, cédrový a rozmarínový), ktorú možno použiť na masáž vlasovej pokožky. Masáž olejom Renohair prispieva k stimulácii pokožky, prekrveniu vlasových cibuliek a možnému výslednému posilneniu vašich vlasov.

 

Renohair Maximal: Beauty formula, ktorá cielia na krásu Vašich vlasov a je výdatným doplnkom Renohair olej z dielne Renovality. Zloženie zaručuje vysoký obsah esenciálnych aminokyselín metionínu a cysteínu v 1 tablete. Tieto látky tvoria podstatnú súčasť bielkoviny keratínu, ktorý je základným stavebným kameňom Vašich vlasov a nechtov.  Renohair obsahuje bambusový extrakt s obsahom kremíka. Zinok prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov. Biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky.  Selén napomáha vlasom i nechtom. Metionín a Cysteín sú sírne aminokyseliny so silným sírnym zápachom, ale u renohair je táto vôňa potlačená príjemnou vanilkovou arómou!  

Zloženie jednej tablety: Mikrokryštalická celulóza 379,3mg, L-Metionín 200 mg, MSM 200 mg, L-cystín 100 mg, Bambusový extrakt 10% kremíka 150 mg, PABA 25 mg, Inozitol 25 mg, Zinok Oxid zinočnatý 6,22 mg 50  % RHP *, Aroma vanilla 5 mg, Vitamín B5, Calcium D-Panthote- nate 3,26 mg 50% RHP *, Biotín 1 mg 2000% RHP *, Selén, Seleničitan sodný pentahydrát 0,1205 mg 100% RHP *, Stearát  horečnatý 5 mg, Poťahová látka 35 mg,

RHP * - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.  

Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka, mikrokryštalická celulóza / plnidlo, Hydroxypropyl cellulose / poťahová látka

Dávkovanie: 1 tabletu denne, ideálne ráno na lačno.  Dostatočne zapite tekutinou.  Možno užívať dlhodobo.  

Upozornenie: Doplnok stravy.  Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov.  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.  Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte v suchu.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.  Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: