NOVINKA Hyalurónové sérum s vitamínom C a B3

Ako ste si už všimli, objavila sa na našich stránkach novinka, na ktorej sa pracovalo celé 2 roky!  Náš TOP produkt hyalurónové sérum sme urobili v novej verzii, neznamená to však, že klasické hyalurónové sérum týmto končí.  Môžete mať doma oba - jedno na ráno, druhé na večer, prípadne každý nech si vyberie to svoje.

 

Nové hyalurónové sérum je také 3v1.  Je navrhnuté tak, aby ho zniesla každá pleť dlhodobo a bolo vhodné na každodenné použitie.  A hlavne, aby bolo účinné.  Sérum je vhodné pre úplných začiatočníkov, čo sa kyselín týka, a môže sa používať na každý typ pleti.

 

 

nové sérum

https://www.renovality.sk/kozmeticke-oleje/hyaluronove-serum-s-vitaminom-c-a-b3-50ml/

 

 

 

Koľko je v sére vitamínu C?

V našom sére sme použili 3% Ascobryl Glucoside.  Vyššia percentá nie sú úplne vhodné na každodenné používanie a z dlhodobého hľadiska nie sú pre pleť najlepším riešením.  Predovšetkým sa snažíme o prírodnú kozmetiku a u vyšších % je veľký problém so stabilitou a tým by sme mohli rovno zabudnúť na prírodné konzervanty.

 

 

Koľko je v sére vitamínu B3 (Niacínamid)

Zvolili sme 2% Niacinamid, pretože z dlhodobého hľadiska je za nás zatiaľ najlepším riešením a sú s ním viditeľné výsledky (bez toho, aby ste si zničili prirodzenú bariéru pleti).

 

 

Kedy sérum používať?

Je super hlavne ráno, vďaka účinku vitamínu C, spolu s SPF si skvele hrá do noty.  Ak vlastníte naše klasické hyalurónové sérum, tak ho určite neodkladajte a používajte ho večer.  Vôňa nového Hyaluronového séra po citrónovej tráve navyše pôsobí ako vzpruha.

 

 

Môžem ho používať v tehotenstve / pri kojení?

Nie je problém.  Máme ho v Renovality dvoma tehuľkami odskúšané.

 

 

Mám z neho mať strach?

Vôbec, nie je sa čoho báť.  Sérum je vhodné pre úplných začiatočníkov, čo sa starostlivosti týka.  Všetko je zvolené tak, aby sérum mohol používať každý a predovšetkým dlhodobo.  Je vhodné pre každý typ pleti.

 

 

Ako môže byť sérum s vitamínom C a B3 - Niacínamid dohromady?

To, že sa tieto dve látky neznesú, je mýtus, ktorý si plachtí internetom opäť bez povšimnutia.  Vychádzajú zo starého výskumu zo 60. rokov, kedy sa používali nestabilizované látky, ktoré sa momentálne v modernej kozmetike nepoužívajú.  Naopak nové štúdie preukazujú, že tieto dve látky robia na pleti zázraky a výborne spolu fungujú.  Záleží tiež na zložení.  Je použitá stabilná vodorozpustná forma vitamínu C, ale hlavne celé sérum je "zapufrované" - čiže má aj pri pridanie ostatných látok stále pH bez výraznej zmeny, tak zaručí účinnosť obsiahnutých látok.

 

Ako skladovať?

Ako všetky séra a oleje.  Keďže máme naše tmavé fľaštičky, tie stabilitu vitamínu C chránia.  Neodporúčame ho dávať na priame slnečné svetlo a môžete ho pokojne uchovávať aj v chladničke.

 

 

 

To by boli otázky, na ktoré sa nás najčastejšie pýtate, tak dúfam, že ste odpoveď v článku našli.  A ak nie, neváhajte sa nám ozvať a radi vám na dotaz odpovieme.

 

 

Majte krásny deň ♥