Telové séra crystals series

Prvá kryštálová rada, ktorá vyšla, obsahuje kamene kryštálu. Je teraz dostupná už iba v dvoch vôňach, a to konkrétne mandarinka a ylang.  Druhá kryštálová rada obsahuje kameň granát a je aktuálne dostupná ešte v štyroch vôňach - bergamot, klementínka, škorica a verbena.  Onedlho ale zostanú v predaji zase dve najpredávanejšie vône, rovnako ako tomu bolo s radou kryštálovou. Preto, ak ešte nemáte odskúšané všetky, odporúčame to čo najskôr napraviť.

 

 

Čo séra obsahujú?

 

Slnečnicový olej vás možno zarazí, ten má však v kozmetike výborné zastúpenie.  Musí byť ale samozrejme kvalitný, čo v tomto prípade je. Je vhodným základným olejom pre prírodné kozmetické receptúry.  Dá sa použiť ako na pleť, tak pokožku tela i vlasy.  Vhodné je používať ho v kombinácii s ďalšími olejmi, napríklad skvelú dvojku tvorí s olejom jojobovým.

 

Argánový olej v kombinácii s jojobovým olejom poskytnú luxusnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia.  Oba olejčeky sú veľmi univerzálne, majú skvelé hydratačné vlastnosti a pomáhajú pokožke udržať svieži vzhľad.

 

Silica navodzuje príjemné uvoľnenie, osviežuje a pozitívne pôsobí na pevnosť pokožky.

 

Séra tiež obsahujú prirodzene sa vyskytujúce alergény, preto každopádne odporúčame, aby ste olej najskôr vyskúšali na malej ploche tela.  U citlivejších je možná alergická reakcia.

 

 Z akých vôní môžete vyberať?

 

Kryštál

 

Mandarinka osviežuje, uvoľňuje napätie a prináša radosť.  Pôsobí na bolesť hlavy a niektoré typy migrén.

 

 

IMG-0010

 

 

Ylang harmonizuje a zlepšuje náladu.  Pomáha uvoľňovať svalové a nervové napätie a je vhodný pri nespavosti.  Radí sa medzi afrodiziaká.

 

 

Granát

 

Bergamot má sviežo citrusovú až sladkú vôňu.  Toto spojenie zmierňuje úzkosť, upokojuje myseľ a navodzuje pohodu.

 

Klementínka je ľahká vôňa, veľmi podobná mandarinke, len o niečo menej sladká.  Pomáha pri bolestiach hlavy, pri migrénach uvoľňuje napätie a upokojuje.

 

Škorica krásne prehreje vašu pokožku.  Jedná sa o korenistú vôňu, ktorú všetci iste dobre poznáte. Vôňa pozdvihne vašu náladu a navyše napomáha pohodovému zaspávaniu.

 

Verbena je vôňa pre všetkých milovníkov citrónovej trávy.  Má jemný aj bylinkový nádych a pôsobí ako vzpruha, preto je super používať ju na deň pre povzbudenie.

 

 

 

Prečo práve kryštál?

 

IMG-2107

 

Čo si predstavíte, keď sa povie "kryštál"?  Pravdepodobne vás napadne čistota ... ako sa hovorí, krištáľovo čisté, vyvoláva v nás predstavu krištáľovo čistej vody, preto na nás pôsobí očistnou energiou.

 

Kryštál je drahokamová odroda kremeňa.  Ide o číry, priesvitný, až priehľadný kameň, ktorý telo nabíja vitalitou a energiou, pohlcuje, uvoľňuje, reguluje a uvádza do harmónie.  Chráni auru, odstraňuje negatívnu energiu a pôsobí na všetky neduhy.  Prináša hlboké prečistenie duše, čistotu mysle, povzbudzuje psychiku a pokojný spánok.

 

 

Prečo práve granát?

 

IMG-3125-Facetune-08-02-2021-11-06-13 (1)

 

Granáty sú početnou skupinou kremičitanov s podobnými vlastnosťami.  Granátov existuje hneď niekoľko druhov - my by sme vám radi predstavili ten červený, ktorý je súčasťou našej rady.

 

Pyrop nájdený v Čechách označujeme ako český granát.  Názov minerálu pochádza z gréckeho pyropos - podobný ohňu, odkazuje na jeho farbu.  Granát je fascinujúci svojou červenou až čiernou farbou a teplou septembra a je mu pripisovaná veľká magická moc.  Je považovaný za kameň vášne, sexuálnej vitality, symbolizuje a prináša hlbokú lásku.  Dokáže tiež podporovať fantáziu, zvyšovať vitalitu a udržiavať organizmus v rovnováhe.  Prináša sebadôveru, odvahu a dodáva potrebný pokoj.

 

 

Napadlo nás spojiť účinky týchto vzácnych kameňov s našimi olejmi.  Starajte sa o svoje telo s krehkosťou a čistotou a prehrejte ho láskou a vášňou.  Je to miesto, v ktorom budete po celý svoj život.  ♥

 

 

Renovality 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie