Hyaluronové sérum PURE 30 ml airless

Hyaluronové sérum je ľahkej, gelovej konzistencie s obsahom nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Svojimi účinkami pomáha pleť hydratovať, zanecháva ju jemnú, vypnutú, zjemňuje vrásky. Vhodné ako podkladová báza pod olej, krém alebo make – up. Kompozícia s novou konzerváciou, ktorá je šetrná k vašej pleti.

 

Skladom
10,63 €
Kategória: Pleťové séra

Benefity hyaluronového séra pure:

 

• jemný liftingový efekt

• vyhladzuje a vypína jemné vrásky

• hydratuje

• jednoduché a rýchle vstrebávanie

• nevytvára žmolky a nelepí

• na každodenné použitie, ráno i večer

• má jemnú vôňu

• vhodné aj pre aplikáciu v oblasti očí, krku a dekoltu

• ľahká, gelová konzistencia

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Hyaluronové sérum obsahuje 1% nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú v čistote 99,9% a 1% ružového hydrosolu. Sérum pleť hydratuje vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej, ktorá má schopnosť viazať na seba vodu a tým napomáha zlepšiť a udržať hydratáciu v pleti. Na pleti pôsobí príjemne, nelepí a nevytvára žmolky.

 

ČO JE KYSELINA HYALURONOVÁ:

Kyselina hyaluronová je asi najznámejšia a najpoužívanejšia kyselina. Nachádza sa prirodzene v tele každého z nás. Tvorí medzibunkovú výplň a podieľa sa na jej štruktúre. Vďaka svojej schopnosti viazať na seba vodu, až 1000 násobok svojej vlastnej váhy, dokáže pleť hydratovať, jemne vypnúť a vyhladiť jemné vrásky. Už okolo 40 roku života máme v pokožke až o 50 % pôvodného množstva kyseliny než s akým sme sa narodili. Dôležitý je dostatočný pitný režim, aby mohla správne v pleti fungovať, inak by nemala na seba čo viazať.

 

PRE KOHO JE SÉRUM VHODNÉ:

Sérum s kyselinou hyalurónovou je vhodné pre všetky typy pleti bez rozdielu veku. Vhodné je aj pre mužov a ženy v období tehotenstva a kojenia.

 

APLIKÁCIA:

Hyaluronové sérum je vhodné na každodenné a dlhodobé používanie. Nanášajte ho na vyčistenú pleť ráno i večer. Pumpičkou odoberte dostatočné množstvo produktu a jemnými pohybmi ho na pleť aplikujte, prípadne ho môžete prstami do pleti jemne vklepať.

 

AKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT:

Hyaluronové sérum zanecháva pleť dostatočne hydratovanú a na dotyk jemnú. Vyhladzuje a vypína jemné vrásky. Má jemný liftingový účinok.

 

KOMBINÁCIE S INÝMI PRODUKTAMI:

Sérum s kyselinou hyalurónovou je vhodné kombinovať s čímkoľvek, je fantastická. Tým, že sa nachádza v našom tele prirodzene, je neškodná a je výborný podklad pod olej, krém alebo rovno pod make – up.

 

ZLOŽENIE: Ingredients (INCI): Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pentylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

OBJEM: 30ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: