Vernostný program

Teší nás váš záujem o naše olejčeky, ale ešte viac si vážime keď sa k nám s radosťou vraciate. Preto sme si pre vás pripravili nový vernostný program, ktorý vás bude odmeňovať za vaše nákupy. Stačí preto urobiť veľmi málo, registrácia na našich stránkach a poctivo sa prihlasovať ku každému nákupu. Viac informácií o vernostnom programe nájdete nižšie.

 

VERNOSTNÝ PROGRAM:

Ako sa stať účastníkom vernostného programu a využívania zľiav? Veľmi jednoducho a všetko strážime za Vás!

  1. Zaregistrujte sa na našom eshope „TU“. ( Po novom sú povolené aj registrácie cez Facebook!)
  2. Každý nákup robte vždy ako prihlásený užívateľ
  3. Po každom nákupe si môžete na svojom súkromnom užívateľskom účte skontrolovať jak všetky objednávky, tak aktuálny prehľad Vašich zľiav a zároveň priradenú kategóriu vernostného programu.
  4. Vždy po príhlásení už potom vidíte ceny, ktoré sú automaticky znížené o zľavu, ktorá Vám bola priradená k príslušnej kategórii vernostného programu.

 

Zľavové kategorie:

Nákup nad 80 € 3% sleva
Nákup nad 120 € 5% sleva
Nákup nad 200 € 10% sleva

 

  • Do celkovej hodnoty nákupu sa započítavajú zaplatené objednávky za posledných 12mesiacov od dátumu registrácie zákazníka.
  • Zľavové kupóny (vouchery) s percentuálnou hodnotou sa sčítavajú s hodnotou vernostnej zľavy, ale iba do maximálnej výšky 10 %.
  • Vernostný program sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.
  • Vyhradzujeme si právo na pravidlá vernostného programu priebežne upravovať alebo meniť, prípadne program bez náhrady ukončiť.

 

ĎALŠIE VÝHODY K OBJEDNÁVKÁM

Pri objednávke hodnote nad 38 Euro platíme dopravu za Vás!

Všetci naši zákazníci obdržia malý darček k objednávke v hodnote nad 54 Eura.