SQUALAN 50 ml s pumpičkou

Squalan je fenomenálna látka v starostlivosti o pleť. Vyrába sa z cukrovej trstiny. Ide o suchý rastlinný olej, ktorý sa ihneď vstrebe do pokožky a nezanechá mastný film. Squalan je vysoko zvláčňujúci, zvlhčujúci, je vhodný na regeneráciu pokožky vysušenej slnkom. Poradí si aj s rozstrapkanými a poškodenými končekmi vlasov a dodá vlasom lesk.

Skladom
16,70 €
Kategória: Kozmetika

Squalan sa vyrába z cukrovej trstiny. Squalan je fenomenálna látka v starostlivosti o pleť. Ide o suchý rastlinný olej, ktorý sa ihneď vstrebe do pokožky a nezanechá mastný film. Squalan je vysoko zvláčňujúci, zvlhčujúci a nekomodénny. Je prospešný v starostlivosti o pleť ako suchú, citlivú alebo mastnú, je vhodný na regeneráciu pokožky vysušenej slnkom. Poradí si aj s rozstrapkanými a poškodenými končekmi vlasov a dodá vlasom lesk. Prírodný squalan je súčasťou kožného mazu, ochranného povlaku, ktorý zabraňuje strate vody z kože, chráni pokožku a udržiava ju v rovnováhe.

MIERA KOMEDOGENITY: stupeň 1 a čo je komedogénnosť nájdete tu:

https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

Ingredients (INCI): Squalane

Obsah: 50 ml

Použitie: Očistite pokožku od potu, make-upu a všetkých nečistôt. Naneste Squalan poklepkaním na miesta, ktoré potrebujete zvlhčiť. Následne môžete aplikovať oleje, ktoré radi používate. Pre rannú aj večernú starostlivosť. Pri dennej starostlivosti môžete sualan použiť aj pod make-up.

Vlasová aplikácia: Olejom masírujte pokožku hlavy a potom ho votrite do vlasov po celej dĺžke, zabaľte do uteráka a nechajte 10 minút  pôsobiť, potom opláchnite.

Upozornenie: Určený iba na vonkajšie použitie! Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: