Univerzálne kapsule pre kávovar Nespresso

Znovupoužiteľné a ekologické kapsule kompatibilné s kávovarom Nespresso®. Vďaka týmto kapsuliam sa vám podarí šetriť nielen peniaze, ale aj planétu. Čistá príroda začína u vás doma.

Skladom
49,99 €
Kategória: Káva

Znovupoužiteľné a ekologické kapsule kompatibilné s kávovarom Nespresso®. Vďaka týmto kapsuliam sa vám podarí šetriť nielen peniaze, ale aj planétu. Čistá príroda začína u vás doma.


Použitie kapsúl Renovality je veľmi jednoduché:
Vyberte si Vašu obľúbenú mletú kávu Renovality
Naplňte kapsulu, zatlačte kávu pomocou tampera. 
Vychutnajte si Vašu kávu
Kapsule sú ekologické, ekonomické a zdravé. Neobsahujú látky poškodzujúce ľudské zdravie.
 
Na rozdiel od bežných kapsúl Nespresso® a Dolce Gusto® môžete pri používaní našich kapsúl vyskúšať rôzne kombinácie kávy, množstva a tlaku. Objavíte ďalšie chute než len tie, ktoré vám ponúkajú hotové plastové kapsule. Kapsule pre Nespresso sú kompatibilné skoro so všetkými kávovarmi, až na výnimky - Essenza Mini D30 (tvarovný do pyramídy), Krups Essenza Auto XN2140 (staršia verzia), MI-Schishare, Delonghi EN97, Magimix M100 a Essenza.

 

Výhoda znovupoužiteľných kapsúl
Ekologické - zabránite vyhadzovaniu stoviek jednorazových kapsúl ročne!
Ekonomické - ušetrite až 85% vašich existujúcich nákladov na kávu!
Zdravé - Kapsula je vyrobená zo 100% nerezovej ocele, čo znamená že na rozdiel od tých jednorazových neobsahujú BPA ani hliník, takže sú netoxické aj v prípade, že sú horúce. U jednorazových kapsúl bola navyše preukázaná prítomnosť furánu = karcinogénny prvok!

 

Jednoduché na použitie.
Český podnik na prvom mieste. Je len na vás, akú kávu do svojich kapsúl vyberiete. Môže byť zo supermarketu, ale rozhodne nesiahnete vedľa, keď vyskúšate praženú kávu na dreve od Renovality.

 

Balenie obsahuje: 2 nerezové kapsule, tamper, štetec, nerezová lyžička.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: