Veľkoobchodná spolupráca

Filozofia Renovality vždy bola pomáhať ľuďom, preto sme urobili aj maximum pre predajcov našej kozmetiky, aby mali odbery našich produktov čo najprehľadnejšie a najjednoduchšie.

Registrácia pre veľkoobchodný odber ( ďalej len VO) je veľmi jednoduchá! Stačí sa registrovať na našich stránkach ako veľkoobchodný odberateľ (TU)

Pri registrácii je povinné vyplniť IČ a názov predajne, salónu či e-shopu. Registrácie sú schválené najneskôr do jedného dňa, snažíme sa, aby registrácia bola potvrdená ihneď pokiaľ je všetko v poriadku. V prípade, že schválena nebola do jedného dňa, pravdepodobne v registrácii chýba údaj, ktorý znemožňuje schválenie.

 

Aké výhody má nákup na VO?

- objednávky sú so zľavou 23%, ktorá je marža pre Vás

- pri každej objednávke dostanete katalógy do Vašej predajne (v súčasnej dobe nedostupné, tlačia sa nové:-))

- objednávky sú vždy bez dopravy, zaplatíte teda iba za tovar

- v prípade záujmu, môžeme Vašu predajňu podporiť na našich sociálnych sieťach (e.g. Instagram Stories)

- Vašu predajňu môžeme taktiež zaradiť na našu interaktívnu mapu (mapa predajní)

 

V súčasnej dobe bohužiaľ pre naších VO odberateľov nedisponujeme viacerými propagačnými materiálmi než sú naše brožúrky.Taktiež momentálne neposkytujeme vzorky k našim produktom. Na oboch veciach usilovne pracujeme a snažíme sa prísť na najlepšie riešenie, ako Vám predajcom pomôcť.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie