Vážení zákazníci, naša expedícia je v prevádzke! Avšak z dôvodu vážnej situácie sme dočasne vypli platby na dobierku a obmedzili podanie na pobočky Zásielkovní. Svoje zásielky si môžete objednávať cez kuriérske služby s platbou online bankovým prevodom, alebo platby kartou prostredníctvom platobnej brány. Tieto opatrenia boli podané z dôvodu eliminovania kontaktu pri odovzdávaní zásielok a pre ochranu aj vášho zdravia. V prípade, že zásielku objednávate domov a ste v povinnej karanténe, prosíme o informáciu do poznámky v objednávke, aby mohla byť kuriérska služba na túto skutočnosť upozornená. Ďakujeme za Vaše pochopenie a prajeme pevné zdravie.

Veľkoobchodná spolupráca

Filozofia Renovality vždy bola pomáhať ľuďom, preto sme urobili aj maximum pre predajcov našej kozmetiky, aby mali odbery našich produktov čo najprehľadnejšie a najjednoduchšie.

Registrácia pre veľkoobchodný odber ( ďalej len VO) je veľmi jednoduchá! Stačí sa registrovať na našich stránkach ako veľkoobchodný odberateľ (TU)

Pri registrácii je povinné vyplniť IČ a názov predajne, salónu či e-shopu. Registrácie sú schválené najneskôr do jedného dňa, snažíme sa, aby registrácia bola potvrdená ihneď pokiaľ je všetko v poriadku. V prípade, že schválena nebola do jedného dňa, pravdepodobne v registrácii chýba údaj, ktorý znemožňuje schválenie.

 

Aké výhody má nákup na VO?

- objednávky sú so zľavou 23%, ktorá je marža pre Vás

- pri každej objednávke dostanete katalógy do Vašej predajne (v súčasnej dobe nedostupné, tlačia sa nové:-))

- objednávky sú vždy bez dopravy, zaplatíte teda iba za tovar

- v prípade záujmu, môžeme Vašu predajňu podporiť na našich sociálnych sieťach (e.g. Instagram Stories)

- Vašu predajňu môžeme taktiež zaradiť na našu interaktívnu mapu (mapa predajní)

 

V súčasnej dobe bohužiaľ pre naších VO odberateľov nedisponujeme viacerými propagačnými materiálmi než sú naše brožúrky.Taktiež momentálne neposkytujeme vzorky k našim produktom. Na oboch veciach usilovne pracujeme a snažíme sa prísť na najlepšie riešenie, ako Vám predajcom pomôcť.