Acerola Maximal 200 kapsúl

Acerola patrí medzi plody s najvyšším obsahom vitamínu C. Má až 20-30 krát vyššiu koncentráciu vitamínu C ako pomaranč.  Skutočný prírodný zdroj vitamínu C!

Skladom
13,60 €
Kategória: Doplnky stravy

Acerola patrí medzi plody s najvyšším obsahom vitamínu C. Má až 20-30 krát vyššiu koncentráciu vitamínu C ako pomaranč.  Skutočný prírodný zdroj vitamínu C, žiadne chemické "céčko".  Každá kapsula obsahuje 400 mg extraktu z Aceroly so 100 mg prírodného vitamínu C!

Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E,  prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.  

Zloženie jednej vegánskej kapsuly:

Acerola extrakt z plodu, 25% vitamínu C 400 mg 125% RHP*

*RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok. Obal kapsuly - rastlinná celulóza.

Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka.

Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne, ideálne počas jedla.  Dostatočne zapite tekutinou.  Možno užívať dlhodobo. Balenie vystačí na 3 až 6 mesiacov.  

Upozornenie: Doplnok stravy.  Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov.  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.  Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte v suchu.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.  Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Doplnky stravy, ich kombinácie a dávkovanie

- Prečo sa tvoria a ako s nimi bojovať

 

 

Vyrobené v ČR pro PharmaFit Czech s.r.o.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: