Dotyk slnka – tónovacia hmla 50 ml

Dotyk slnka - tónovacia hmla s extraktom z kvetov maku a čiernej ruže pre optimálnu hydratáciu a prírodným Dihydroxyacetónom, ktorý pleti dodá jemný opálený nádych. Kyselina hyaluronová napomáha udržať pleť sviežu a vypnutú. Sprej má jemnú prírodnú ovocnú parfumáciu.

 

Skladom
10 €
Kategória: Kozmetika

Benefity tónovacej hmly:

 

 • vyrovnáva tón pleti

 • hydratuje a osviežuje

 • dodáva pleti jemný opálený nádych

 • vypína a rozjasňuje pleť

 • eliminuje maz v pleti

 • výborný podklad pod olej/sérum/krém alebo make up

 • nezanecháva fľaky

 • pre všetky typy pleti

 • každodenné použitie ráno i večer

 • vhodné pre tehotné aj kojacie ženy

 • jemná ovocná vôňa

 • prírodné zloženie

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Tónovacia hmla – Dotyk slnka s extraktom z kvetov maku a čiernej ruže pre optimálnu hydratáciu a prírodným Dihydroxyacetónom, ktorý pleti dodá jemný opálený nádych. Kyselina hyaluronová napomáha udržať pleť sviežu a vypnutú. Sprej má jemnú prírodnú ovocnú parfumáciu.

 

ČO JE:

Vegetan® FL – Dihydroxyaceton (DHA):

Vegetan® FL – certifikovaná prírodná látka dihydroxyaceton (DHA) získaná fermentáciou za použitia obnoviteľných zdrojov. Vegetan® FL reaguje s vrstvou kože, vytvára hnedé melanoidy a tým umožňuje prirodzený, slnkom pobozkaný vzhľad po celý rok. Zvyšuje a urdžuje dlhotrvajúce sfarbenie. Jedná sa o certifikovanú prírodnú prísadu na báze pšenice, kukurice a červenej repy. Ide o najšetrnejší spôsob prirodzeného opálenia.

Rosa Hybrid Flower Extract :

Black Baccara Rose, populárna ako „čierna ruža“ je priamou odrodou Rosa baccara, jednej z najznámejších ruží na svete. Jej zamatové okvetné lístky a tonalita sú využívané pre jej kozmetické vlastností proti stárnutiu. Reguluje maz v pleti a dodáva jej jas.

 

Papaver Rheas Petal Extract:

Extrakt z vlčieho maku vyživuje dermálne a epidermálne bunky a posiluje dermálne a epidermálne vrstvy pokožky. Pri pravidelnom používaní je pleť pevnejšia a rozžiarená.

 

PRE KOHO JE TÓNOVACIA HMLA VHODNÁ:

Tónovacia hmla je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Je vhodná pre tehotné a kojacie ženy.

APLIKÁCIA:

Tónovaciu hmlu rovnomerne aplikujte rozprašovačom priamo na vyčistenú pleť. Jemne ju do pokožky tváre a dekoltu vmasírujte, prípadne môžete nechať vsiaknúť. Následne pokračujte v rutine ako ste bežne zvyknuté. Môžete ju používať v rutine ráno i večer, každý deň. Je vhodným podkladom pod olej, sérum či krém. Nefarbí prádlo, nezanecháva fľaky ani zafarbené dlane, nie je potrebný žiadny aplikátor ani špeciálny štetec. Nie je nutné hmlu z tváre alebo dekoltu po určitom čase pôsobenia zmývať. Nie je to klasický samoopalovák, dodáva len jemný nádych opálenia na povrchu pleti.

AKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT:

Tónovacia hmla vyrovnáva tón pleti, zanecháva jemný nádych opálenia. Výborne hydratuje, vypína pleť a napomáha regulovať maz v pleti. Nezanecháva fľaky.

KOMBINÁCIE S INÝMI PRODUKTAMI:

Tónovaciu hmlu je vhodné kombinovať so sérom, krémom prípadne olejom. 

 

ZLOŽENIE: Ingredients (INCI): Aqua, Glycerín, Pentylén Glycol, Dihydroxyacetón, Benzyl Alcohol, Sodium Lactate, Parfém, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Papaver Rhoeas Petal Extract, Sulfuric Acid, Rosa Hybrid Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

OBSAH: 50 ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

 

Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora Frage zu dotyk slnku 10.11.2023 12:43
Hallo! Bieten Sie Lieferung nach Deutschland an?
Odpovedať