Horčíkový olej s rozprašovačom 200 ml

Horčíkový olej je nielen účinný, ale aj čisto prírodný. Tento olej je získaný z 250 miliónov rokov starého zdroja Zechstein, ktorý leží hlboko pod zemou, až 1 600 metrov pod povrchom. Horčík je minerál, ktorý je nevyhnutný pre viac ako 300 biochemických procesov v našom tele. Hydratuje a redukuje mastnotu pokožky, podporuje jej pružnosť.

Skladom
16,23 €
Kategória: Kozmetika

Benefity oleja:

 

  • prírodný zdroj horčíku

  • nevyhnutný minerál pre viac ako 300 biochemických procesov

  • podporuje pružnosť kože

  • určený na vonkajšie použitie

  • všetky typy pokožky

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Predstavujeme vám náš horčíkový olej, ktorý je nielen účinný, ale aj čisto prírodný. Tento olej je získaný z 250 miliónov rokov starého zdroja Zechstein, ktorý leží hlboko pod zemou, až 1 600 metrov pod povrchom. Horčíkový olej je nie len ľahko vstrebateľný, ale i nesmierne prospešný pre vaše telo. Horčík je minerál, ktorý je nevyhnutný pre viac ako 300 biochemických procesov vo vašom tele. Hydratuje pokožku, redukuje jej mastnotu a podporuje jej pružnosť. Odborníci nazývajú aplikáciu horčíkového oleja transdermálnou horčíkovou terapiou.

 

PRE KOHO JE HORČÍKOVÝ OLEJ VHODNÝ:

Horčíkový olej je vhodný pre všetky typy pokožky. Redukuje mastnú pokožku a hyydratuje. Patrí medzi účinné stabilizátory vlhkosti, ktoré udržiavajú kožu pružnú.

 

APLIKÁCIA:

Prečo zvoliť horčíkový olej Zechstein? Je najviac odporúčaným horčíkovým olejom na svete! Vysoko čistý a koncentrovaný. Jednoduchá aplikácia na kožu.

Vonkajšia aplikácia:Aplikujte 1 x denne na pokožku (podpazušie, nohy, pod kolená) 3 – 5 krátkymi stlačeniami spreja a následne votrite do pokožky. Nechajte absorbovať približne 30 minút. V závislosti od vašej voľby môžete olej neskôr opláchnuť alebo zotrieť zvyšky oleja z pokožky. Prvých pár aplikácií môže mať za následok nepríjemné brnenie. V prípade aplikácie na porušenú kožu môže spôsobiť pálenie.

Tento produkt je registrovaný ako kozmetika.

 

ZLOŽENIE: Ingredients (INCI): Aqua, Magnesium chloride 31% (ZI® Brine – prírodný zdroj horčíka)

OBJEM: 200 ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie! Ukladajte mimo dosahu detí.

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Ako vlastne funguje Horčíkový olej a pre koho je vhodný?

Renovality produkty a tehotenstvo/kojenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: