Renohair olej s pipetkou 100 ml

STOP vypadávaniu vlasov! Objavte silu Renohair oleja. Starostlivo navrhnutá zmes vysoko kvalitných olejov (tekvicový, ricínový, serenoa, levanduľový, cédrový a rozmarínový), ktorú možno použiť na masáž vlasovej pokožky a podporiť rast vlasov a zabraniť ich vypadávaniu.

 

Skladom
16,70 €
Kategória: Kozmetické oleje

Benefity oleja:

 

  • podpora rastu vlasov

  • zabraňuje vypadávaniu vlasov

  • antioxidačné a antimikrobionálne vlastnosti oleja

  • posilnenie vlasových cibuliek

  • udržanie dobrého stavu pokožky hlavy

  • posilnenie a vitalita vlasov

  • nevhodné pre tehotné a kojacie ženy

 

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Špeciálne navrhnutá zmes olejov ako tekvicový, ricínový, serenoa, levanduľový, cédrový a rozmarínový sú známe svojimi antioxidačnými a antimikrobionálnymi vlastnosťami a ich použitie vo forme masáže prekrví pokožku hlavy a pomôže k posilneniu vlasových cibuliek. Vôňa levanduľového, cédrového a rozmarínového oleja pôsobí upokojujúco a prispieva k vašej celkovej pohode. Pri pravidelnej aplikácii dochádza k viditeľnému zlepšeniu stavu vlasov už po prvom mesiaci používania.

 

PRE KOHO JE RENOHAIR OLEJ VHODNÝ:

Renohair olej je vhodný pre všetky typy pokožky, ženy i mužov. Je možné ho aplikovať aj po absolvovaní chemoterapeutickej liečby. Nie je vhodný pre tehotné a kojacie ženy!

 

APLIKÁCIA:

Renohair olej odporúčame aplikovať vo forme vlasoveho zábalu. Tento olej je určený pre masáž pokožky hlavy, ktorú je vhodné pred aplikáciou oleja navlhčiť buď obyčajnou vodou prípadne ružovou kvetinovou vodou. Následne odoberte pipetkou požadované množsvtvo oleja a aplikujte na postihnuté miesta, prípadne celú pokožku hlavy. Pokožku hlavy chvíľu masírujte, aby sa olejček dostal čo najviac k vlasovým cibulkám kde má svoje pôsobisko. Vlasy následne zabaľte do kúpacej jednorázovej čiapky a uteráku a nechajte pôsobiť aspoň 1-2 hodiny. Ak to zvládnete, zábal môžete nechať pôsobiť celú noc. Po aplikácii vlasy umyte šampónom, ktorý bežne používate minimálne 2x a upravte štandartným spôsobom. Zábal opakujte cca 2-3x za týždeň pre čo najlepší efekt.

 

KOMBINÁCIA S INÝMI PRODUKTAMI:

Renohair olej je vhodné kombinovať s tabletami Renohair maximal – doplnkom stravy pre čo najlepší efekt a podpru rastu vlasov aj vnútorne. Vhodné sú aj alternatívy doplnkov stravy: Praslička roľná, Vlasy, koža a nechty, Ženský prvok - železo a vitamín D.

 

ZLOŽENIE: Ingredients (INCI):Cucurbita Pepo Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Serenoa Serrulata Fruit Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus OfficinalisLeaf Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, alergeny: Cineole, Linalyl Acetate, Linalool, Alpha-Pinene, Camphor, Beta-Pinene, Limonene.

OBJEM: 100ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie! Nevhodné pre tehotné a kojacie ženy!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

 

Neplatené recenzie od blogeriek:

http://nataliesworld.wixsite.com/blog/single-post/2018/01/12/RENOVALITY

 

http://www.slaskoukzivotu.cz/?p=1380

 

http://www.allmycosmetics.cz/2018/02/kavovy-olej-renohair-olej-od-renovality.html

 

  

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Renohair a jeho benefity, použitie a recenzie

Starostlivosť o vlasy v lete

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: