Renohair Maximal 90 tabliet doplnok stravy

Beauty formula, ktorá cielia na krásu Vašich vlasov a je výdatným doplnkom Renohair olej z dielne Renovality. Zloženie zaručuje vysoký obsah esenciálnych aminokyselín metionínu .a cysteínu v 1 tablete

Položka bola vypredaná…
Vypredané
14,40 €
Kategória: Doplnky stravy
Položka bola vypredaná…

Beauty formula, ktorá cielia na krásu Vašich vlasov a je výdatným doplnkom Renohair olej z dielne Renovality. Zloženie zaručuje vysoký obsah esenciálnych aminokyselín metionínu a cysteínu v 1 tablete. Tieto látky tvoria podstatnú súčasť bielkoviny keratínu, ktorý je základným stavebným kameňom Vašich vlasov a nechtov.  Renohair obsahuje bambusový extrakt s obsahom kremíka. Zinok prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov. Biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky.  Selén napomáha vlasom i nechtom. Metionín a Cysteín sú sírne aminokyseliny so silným sírnym zápachom, ale u renohair je táto vôňa potlačená príjemnou vanilkovou arómou!  

Zloženie jednej tablety: Mikrokryštalická celulóza 379,3mg, L-Metionín 200 mg, MSM 200 mg, L-cystín 100 mg, Bambusový extrakt 10% kremíka 150 mg, PABA 25 mg, Inozitol 25 mg, Zinok Oxid zinočnatý 6,22 mg 50  % RHP *, Aroma vanilla 5 mg, Vitamín B5, Calcium D-Panthote- nate 3,26 mg 50% RHP *, Biotín 1 mg 2000% RHP *, Selén, Seleničitan sodný pentahydrát 0,1205 mg 100% RHP *, Stearát  horečnatý 5 mg, Poťahová látka 35 mg,

RHP * - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.  

Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka, mikrokryštalická celulóza / plnidlo, Hydroxypropyl cellulose / poťahová látka

Dávkovanie: 1 tabletu denne, ideálne ráno na lačno.  Dostatočne zapite tekutinou.  Možno užívať dlhodobo.  

Upozornenie: Doplnok stravy.  Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov.  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.  Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte v suchu.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.  Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Starostlivosť o vlasy v lete

Doplnky stravy, ich kombinácie a dávkovanie

 

 

 

Vyrobené v ČR pre: PharmaFit Czech s.r.o.

Nevypĺňajte toto pole:
B Avatar autora Spokojnost 20.4.2022 07:13
Som z tohto produktu nadsena, urcite mi pomohlo po vypadani vlasov po porode. Uz mam vela malych vlaskov a tesim sa, ze sa mi vypadavanie postupne ukoncilo. Urcite odporucam, nebudete lutovat.
Odpovedať
F Avatar autora 30.8.2021 16:29
Za svoj život som vyskúšala už niekoľko doplnkov stravy určených na vlasy a všimla som si, že ak nejaký fungoval, tak mnohokrát som si zlepšenie všimla až niekedy pri konci užívanie alebo po užívani. Dá sa povedať že tak isto to bolo aj pri tomto produkte. Počas užívania nebolo vidieť veľké zmeny iba kvalita vlasov bola lepšia. Po užívaní som ale začinala pozorovať množstvo nových "bejby" vláskov. Dnes sú to už aspoň dva mesiace čo som tablety dopapala a dúfam že keď nové vlásky dorastú odrazí sa to na objeme :) Kúru s maximall renohair určite plánujem opakovať.
Odpovedať
N Avatar autora Otázka 6.9.2021 18:29
Dobrý deň. Začali vám rásť baby vlasy aj na miestach, kde predtým moc nerástli ? A čo sa týka vedľajších účinkov, nezhustlo/"nezhoršilo" sa aj všeobecne ochlpenie na tele ? Zvažujem si to kúpiť, ale obávam sa že to nebude ono. Vopred ďakujem za odpoveď.