RENOIMU MAXIMAL

Zinok, Selén, vitamín C a B6 v najefektívnejších a najvstrebateľnejších formách. Chelátová forma zinku obsahuje najlepšie vstrebateľnú a pre naše telo využiteľnú formu zinku, ktorú dokáže organizmus využiť až z 80 %.

Skladom
12,60 €
Kategória: Doplnky stravy

Zinok, Selén, vitamín C a B6 v najefektívnejších a najvstrebateľnejších formách. Chelátová forma zinku obsahuje najlepšie vstrebateľnú a pre naše telo využiteľnú formu zinku, ktorú dokáže organizmus využiť až z 80 %. Zinok prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky a podporuje plodnosť. Selén Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným Selénom. Najlepšie využiteľná organická forma tohto minerálu. Selén prispieva k ochrane ľudských buniek pred oxidatívnym stresom. Vitamín B6 navyše prispieva k normálnej psychickej činnosti, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania. Acerola patrí medzi plody s najvyšším obsahom vitamínu C. Skutočný prírodný zdroj vitamínu C, žiadne chemické „céčko“. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, prispieva k normálnej psychickej činnosti, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Zloženie: Acerola 25% extrakt z plodu 360 mg/90 mg vitamínu C-112% RHP*, Zinok Bisglycinát 60mg/zinok 15mg 150% RHP*, Lalmin SE 2000 0,2% 50mg/Selén 100mc PH 101 27mg/plnidlo, Pyridoxín hydrochlorid 3mg/1,4mg vitamínu B6 214% RHP*.
RHP* - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.
Obal kapsuly - rastlinná celulóza.
Odporúčané dávkovanie:
Dospelí 1 tableta denne pred jedlom.
Dôležité upozornenie:
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy, nenahrádza význam rôznorodej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.
Balenie obsahuje 90 kapsúl.
Hmotnosť obsahu: 45g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: