Ricínový olej za studena lisovaný s pumpičkou 100 ml

Objavte silu prírody s naším ricínovým olejom! Ideálny na zjemnenie jaziev, podporu rastu mihalníc a obočia, účinné riešenie proti striám a na pokožku, ktorá trpí na lupienku a ekzém. Získajte hladkú a zdravú pokožku s naším všestranným ricínovým olejom!

Skladom
7,82 €
Kategória: Kozmetika

 

Benefity oleja:

 

  • na jazvy a strie

  • podpora rastu mihalníc a obočia

  • vhodný na pokožku, ktorá trpí na lupienku a ekzém

  • všetky typy pleti, prevažne pre suchú a citlivú

  • vhodný na vlasové zábaly

 

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Objavte silu prírody s našim ricínovým olejom! Ricínový olej môžete použiť na rôzne účely, od starostlivosti o pokožku až po podporu rastu mihalníc a obočia. Účinný je aj na premazávanie a zjemnenie jaziev a strií a na pokožku trpiacu na lupienku a ekzém. Získajte hladkú a zdravú pokožku s naším všestranným ricínovým olejom!

 

PRE KOHO JE RICÍNOVÝ OLEJ VHODNÝ:

Ricínový olej je vhodný pre všetky typy pleti, najmä suchú, citlivú a ekzematickú. Vhodný je aj na vlasové zábaly, pre podprou rastu mihalníc a obočia.

 

APLIKÁCIA:

Ricínový olej odporúčame aplikovať pravidelne na premazávanie pokožky po kúpeli, pre zlepšenie prejavov suchej pokožky, ekzému či lupienky. Rovnako odporúčame pravidelné nanášenie oleju ku korienkom mihalníc či obočia, pre podoru ich rastu a pre čo najlepší efekt.

 

...ako aplikovať

 

Pumpičkou odoberte pár kvapiek oleja, prehrejte olej medzi dlaňami a vmasírujte na navhlčenú pokožku. Olej sa lepšie vstrebáva a zapracuje do pokožky, ak je ako prvá aplikovaná pod neho hydratačná zložka – napr. ihneď po kúpeli.  

 

Ricínový olej je vhodný aj na vlasové zábaly. Dodá vlasom lesk. Niektoré ženy preferujú formu zábalu, iné ho zvyknú nanášať priamo ku korienkom vlasov. Aplikujte rovnomerne požadovéné množstvo oleja. Následne vlasy zabaľte do jednorázovej kúpacej čiapky a uteráku. Nechajte pôsobiť min. 1 hod. Vlasy potom umyte šampónom, ktorý bežne používate min. 2x a upravte štandartným spôsobom.

 

KOMBINÁCIA S INÝMI PRODUKTAMI:

Ricínový olej je vhodné kombinovať s ktorýmkoľvek sérom s kyselinou hyalurónovou, kvetinovou vodou prípadne aj krémom.

 

ZLOŽENIE: Ingredients (INCI): Castor oil

OBJEM: 100 ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.RECENZIE od blogeriek:

http://www.mommy-blog.cz/l/velky-test-prirodnich-oleju-od-renovality/

 

http://the-crazy-daisy.blogspot.cz/2018/02/oleje-renovality-recenze-arganovy.html

 

https://blogbybai.blogspot.cz/2018/02/me-oblibene-renovality-olejicky-co.html?showComment=1517740854953#c2082287455026751322

 

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Trápia vás lupiny? - tip na zábal

 

Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora Ricínový olej 3.5.2023 07:49
Ricínový olej je vynikajúci aj na obklady, ale je dôležité, aby bol bez hexánu a iných pridaných látok. Mohli by ste k výrobku aj na obal doplniť informáciu, že je bez hexánu. Ľudia skúmajú, či je Hexane free.
Odpovedať
Z Avatar autora 17.7.2020 10:06
pravidelne si vtieram ricínový olej do vlasov, na pokožku hlavy, a raz som si ho natrela aj na tvár, pred sprchou... mám suchú pokožku, na ktorej sa ľahko tvoria ekzémy. a ricínový olej ako pleťová maska (polhodinka, hodinka) mi ju nádherne vyhladil... rozdiel je krásne viditeľný!
Odpovedať