Skin Serum OCHRANA PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI bylinný komplex 30 ml

OCHRANA PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI bylinný komplex

 

Sensitiv sérum pre citlivú pleť predstavuje ultimátne riešenie, ktoré sa opiera o pozitívne účinky squalanu a mandľového oleja. Jedinečný produkt, ktorý poskytuje ideálny základ pre hĺbkovú hydratáciu a ochranu pleti pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Skladem
14,27 €
Kategória: Kórea
Skin serum
Novinka

Sensitiv sérum pre citlivú pleť predstavuje ultimátne riešenie, ktoré sa opiera o pozitívne účinky squalanu a mandľového oleja. Jedinečný produkt, ktorý poskytuje ideálny základ pre hĺbkovú hydratáciu a ochranu pleti pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

 

Benefity séra:

  • intezívna a okamžitá hydratácia

  • protizápalový účinok

  • ochrana pred voľnými radikálmi

  • bohatý na antioxidanty

  • ľahká konzistencia

  • rýchlo a okamžite sa vstrebáva

  • všetky typy pleti, vrátane citlivej

  • bez parfému

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Sensitiv sérum pre citlivú pleť predstavuje ultimátne riešenie, ktoré sa opiera o pozitívne účinky squalanu a mandľového oleja. Jedinečný produkt, ktorý poskytuje ideálny základ pre hĺbkovú hydratáciu a ochranu pleti pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Obsahuje jedinečnú zmes desiatich bylinných extraktov, ktoré efektívne potláčajú protizápalové reakcie a zároveň posilňujú hydratačnú schopnosť pokožky. Zdravá a hydratovaná pleť je kľúčom k spomaleniu procesu starnutia.

 

PRE KOHO JE SENSITIV SÉRUM VHODNÉ :

Sensitiv sérum je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej

 

APLIKÁCIA:

Sensitiv sérum je vhodné aplikovať na dokonale vyčistenú pleť 1 -2 krát denne.

 

KOMBINÁCIA S INÝMI PRODUKTAMI:

Sesitiv sérum je vhodné kominovať prevažne s produktami rovnomennej kórejskej rady. Je rovnako možné ho kombinovať s olejom či krémom vhodne zvoleným podľa vášho typu pleti.

 

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Water, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Squalane, Benzyl Alcohol, Microcrystalline Cellulose, Lentinus Edodes Extract, 1,2-Hexanediol, Sphingomonas Ferment Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Persicaria Hydropiper Extract, Cellulose Gum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopherol, Asarum Sieboldii Root Extract, Quercus Mongolica Leaf Extract, Rheum Palmatum Root/Stalk Extract, Dehydroacetic Acid, Chrysanthellum Indicum Extract, Coptis Japonica Root Extract, Corydalis Turtschaninovii Root Extract, Larix Leptolepis Wood Extract, Machilus Thunbergii Bark Extract, Coco-Glucoside, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Honey Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Sodium Phytate, Beta-Glucan, Alcohol.

 

OBJEM: 30 ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: