Tableta renovality kúpeľňa s vôňou jazmínu

Renovality ecoclean tableta do vašej kúpeľne a WC. Odstraňuje vodný kameň a zabraňuje jeho tvorbe. Príjemná vôňa jazmínu.

Množství tablet
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
5,91 € 10,82 € od 5,91 €
Kategória: Domácnosť

Renovality ecoclean tableta do vašej kúpeľne a WC. Odstraňuje vodný kameň a zabraňuje jeho tvorbe. Príjemná vôňa jazmínu.

 

  • výborne odstraňuje mydlové usadeniny, škvrny, odmasťuje

  • odstraňuje vodný kameň a zabraňuje jeho tvorbe

  • čistí rôzne povrchy v kúpeľni, sprchové kúty, vane a toalety

  • neškodí zdraviu, ani prírode

  • vegan zloženie

  • nie je agresívny k vašej pokožke

  • dezinfikuje

  • nedráždí a nevyvoláva alergické reakcie

 


Ako to presne funguje?


1. Rozpustite jednu tabletu vo fľaši s 500ml vlažnej vody.
2. Počkajte až sa tableta úplne rozpustí (cca 20minút)
3. Použite na povrch kúpeľne (najlepšie funguje vo fľaši so sprejom).

 

Váha tablety 8 g = vytvoríte 500ml čističa pre vašu kúpeľňu a toalety. Potom dokupujete už len výhodné balenie tabliet: varianty 3 a 6 ks v balení.

 

Zloženie (INCI): CITRIC ACID, SODIUM CARBONATE, Sodium N – lauroylsarcosinate, TARTARIC ACID, PEG, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE

 

CITRIC ACID  - Kyselina citrónová - Kyselina citrónová sa prirodzene vyskytuje v ovocných šťavách

SODIUM CARBONATE - uhličitan sodný, pracia sóda - zmäkčuje vodu. Pridáva sa aj do zloženia pracích práškov
alebo do tabliet do umývačky riadu pre jeho schopnosť odstraňovať škvrny, odmasťovať a dezinfikovať.

 

SODIUM N- LAUROYLSARCOSINATE - látka patriaca do skupiny prírodných derivátov, vyrába sa z mastných kyselín získaných z kokosového oleja a syntetických aminokyselín. Je vo forme ľahkého prášku, ktorý je rozpustný vo vode. V kozmetike pôsobí ako jemný tenzid, ktorý zlepšuje umývacie vlastnosti výrobku.

PEG - je skratka pre polyetylén g lykol. PEG je povrchovo aktívna látka s hydrofóbno-hydrofilnými vlastnosťami. Ako detergenty sú zodpovedné za zmáčanie povrchu, peptizáciu a hydrolýzu mastnoty (špina je zvyčajne mastná) a emulgovanie a dispergovanie nečistôt, ktoré sa potomodstraňujú z povrchu spolu s ich nosičom. PEG sú netoxické a nevykazujú žiadne toxické ani mutagénne účinky. Ich použitie v kozmetických výrobkoch je na bezpečné pre spotrebiteľov. PEG boli testované aj na ich použitie v dermatológii: nedráždia ani nespôsobujú alergické reakcie.
reakcie na pokožku.

TARTAR ACID - Táto prirodzene sa vyskytujúca kryštalická organická kyselina sa nachádza v mnohých druhoch ovocia,najmä v hrozne, ale aj v banánoch, tamarinde a citrusových plodoch.

SODIUM CHLORIDE  - Soľ, kuchynská soľ. Soľ je anorganická látka minerálneho pôvodu. Nie je to alergén.

 

Varovanie! Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Vyhnite sa očnému kontaktu. Neprehĺtajte. Manipulujte so suchými rukami. Umiestnite mimo dosahu vody. Môže spôsobiť vážne podráždenie očí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: