Tableta renovality sklo/zrkadlo s vôňou grepu

Renovality ecoclean tableta si poradí s oknami, zrkadlom, ale aj s predným oknom Vášho vozidla! Príjemná grepová vôňa.

Množství tablet
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
5,91 € 10,82 € od 5,91 €
Kategória: Domácnosť

Renovality ecoclean tableta si poradí s oknami, zrkadlom, ale aj s predným oknom Vášho vozidla! Príjemná grepová vôňa.

  • jemne čistí a odmasťuje povrch

  • účinný na okná i zkradlá bez šmúh

  • neškodí zdraviu, ani prírode

  • vegan zloženie

  • nie je agresívny k vašej pokožke

  • dezinfikuje

  • nedráždi a nevyvoláva alergické reakcie


Ako to presne funguje?


1. Rozpustite jednu tabletu vo fľaši s 500ml vlažnej vody.
2. Počkajte až sa tableta úplne rozpustí (cca 20min.)


Tip 1: Na čistenie predného skla vozidla použite jednu tabletu a 8 litrov vlažnej vody.
Tip 2: V prípade, že použijete na rozpustenie tablety destilovanú vodu, bude výsledok 100%!

 

Váha tablety 8 g = vytvoríte 500ml čističa na okná/zrkadlá, alebo 8 litrov letnej zmesi do ostrekovača vášho vozidla vášho vozidla. Potom dokupujete už len výhodné balenia tabliet: varianty 3 a 6 ks v balení.

 

Zloženie (INCI): SODIUM CARBONATE, Sodium N – lauroylsarcosinate, ETHYL ALCOHOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, Monosodium citrate, GLYCERIN, PEG, SODIUM CHLORIDE

 

SODIUM KARBONTE  - uhličitan sodný, pracia sóda - zmäkčuje vodu. Pridáva sa aj do zloženia pracích práškov alebo tabliet do umývačky riadu pre jeho schopnosť odstraňovať škvrny, odmasťovať a dezinfikovať.


SODIUM N- LAUROYLSARCOSINATE - látka patriaca do skupiny prírodných derivátov, vyrába sa z mastných kyselín získaných z kokosového oleja a syntetických aminokyselín. Je vo forme ľahkého prášku, ktorý je rozpustný vo vode. V kozmetike pôsobí ako jemný tenzid, ktorý zlepšuje umývacie vlastnosti výrobku.


ETHYL ALKOHOL - etanol je číra, bezfarebná kvapalina s typickým alkoholovým zápachom. Najčastejšie sa pripravuje pomocou kvasiniek alkoholovým kvasením jednoduchých sacharidov. Východiskovým materiálom je buď už pripravený roztok cukru alebo napríklad zemiaky alebo cukrová trstina. V nízkych koncentráciách však nepoškodzuje citlivú alebo suchú pokožku.


CITRIC ACID - kyselina citrónová - kyselina citrónová sa prirodzene vyskytuje v ovocných šťavách


SODIUM BENZOATE - Benzoan sodný je sodná soľ kyseliny benzoovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ovocí. brusnice, marhule, jablká, ako aj v hubách, škorici, klinčekoch a niektorých mliečnych výrobkoch (ako napr. ako výsledok bakteriálnej fermentácie) a čajoch. Benzoan sodný na kozmetické účely sa vyrába synteticky. Je to schválený konzervačná látka v certifikovanej prírodnej a organickej kozmetike.

 

MONOSODIUM CITRATE - Citran sodný je vo forme malých bielych kryštálikov bez zápachu. Je to soľ kyseliny kyseliny citrónovej. Keďže táto látka v bežne používaných koncentráciách nemá nepriaznivý vplyv na človeka používa sa aj v kozmetike určenej pre deti. Citran sodný sa nachádza v šampónoch, kondicionéroch, čistiacich prostriedkoch a iných kozmetických prípravkoch a kozmetike na starostlivosť o pleť atď. Je to prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina alkoholu.


GLYCERIN - Je to číra kvapalina bez zápachu a je jednou z najpoužívanejších zložiek v kozmetickom priemysle. Je to prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina alkoholu. Glycerín je vedľajším produktom výroby mydla, proces známy ako zmydelňovanie.


PEG je skratka pre polyetylén g lykol. PEG je povrchovo aktívna látka s hydrofóbno-hydrofilnými vlastnosťami. Ako detergenty sú zodpovedné za zmáčanie povrchu, peptizáciu a hydrolýzu mastnoty (pôdy sú zvyčajne mastné) a emulgovanie a dispergovanie nečistôt, ktoré sa potom odstraňujú z povrchu spolu s ich nosičom. PEG sú netoxické a nevykazujú žiadne toxické ani mutagénne účinky. Ich použitie v kozmetických výrobkoch je na bezpečné pre spotrebiteľov. PEG boli testované aj na ich použitie v dermatológii: nedráždia ani nespôsobujú alergické reakcie.
reakcie na pokožku.


SODIUM CHLORIDE - soľ, kuchynská soľ. Soľ je anorganická látka minerálneho pôvodu. Nie je alergénom.

 

Varovanie! Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Vyhnite sa očnému kontaktu. Neprehĺtajte. Manipulujte so suchými rukami. Umiestnite mimo dosahu vody. Môže spôsobiť vážne podráždenie očí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: