Tableta renovality univerzálna s vôňou eukalyptu a mäty

Renovality ecoclean tableta pre rôzne druhy povrchov. Príjemná vôňa eukalyptu a mäty.

Množství tablet
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
5,91 € 10,82 € od 5,91 €
Kategória: Domácnosť

Renovality ecoclean tableta pre rôzne druhy povrchov. Príjemná vôňa eukalyptu a mäty.

 

 

  • vhodný pre každodenné upratovanie

  • čistí všetky omyvateľné povrchy

  • poradí si s mastným povrchom

  • neškodí zdraviu, ani prírode

  • vegan zloženie

  • nie je agresívny k vašej pokožke

  • dezinfikuje

  • nedráždi a nevyvoláva alergické reakcie

 


Ako to presne funguje?


1. Rozpustite jednu tabletu vo fľaši s 500ml vlažnej vody.
2. Počkajte až sa tableta úplne rozpustí (cca 20 min.)
3. Použite na všetky druhy povrchov (najlepšie funguje vo fľaši so sprejom).

 

Váha tablety 8 g = vytvoríte 500ml univerzálneho čističa. Potom dokupujete už len výhodné balenia tabliet: varianty 3 a 6 ks v balení.

 

Zloženie (INCI): SODIUM CARBONATE, Sodium N – lauroylsarcosinate, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, GLYCERIN

 

SODIUM CARBONATE - uhličitan sodný, pracia sóda - zmäkčuje vodu. Pridáva sa aj do zloženia pracích práškov alebo tabliet do umývačky riadu pre jeho schopnosť odstraňovať škvrny, odmasťovať a dezinfikovať.


SODIUM N-LAUROYLSARCOSINATE - látka patriaca do skupiny prírodných derivátov, vyrába sa z mastných kyselín získaných z kokosového oleja a syntetických aminokyselín. Je vo forme ľahkého prášku, ktorý je rozpustnvo vode. V kozmetike pôsobí ako jemný tenzid, ktorý zlepšuje umývacie vlastnosti výrobku.


SODIUM LAUROYL GLUTAMATE - získava sa z kyseliny glutámovej (aminokyselina), kyseliny laurovej (mastná kyselina) a kyseliny laurovej (mastná kyselina).
získanej z obnoviteľných rastlinných zdrojov) a sodíka. Používa sa ako jemný čistiaci prostriedok vhodný pre citlivú pokožku.V kozmetike sa používa najmä v prípravkoch na vlasy a umývacích prípravkoch na citlivú pokožku.


SODIUM BENZOATE - benzoan sodný je sodná soľ kyseliny benzoovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ovocí. brusnice, marhule, jablká, ako aj v hubách, škorici, klinčekoch a niektorých mliečnych výrobkoch (napr. ako výsledok bakteriálnej fermentácie) a čajoch. Benzoan sodný na kozmetické účely sa vyrába synteticky. Je to schválený konzervačná látka v certifikovanej prírodnej a organickej kozmetike.

SODIUM CHLORIDE - Soľ, kuchynská soľ. Soľ je anorganická látka minerálneho pôvodu. Nie je to alergén.


GLYCERIN - Je to číra kvapalina bez zápachu, jedna z najpoužívanejších zložiek v kozmetickom priemysle.
Je to prirodzene sa vyskytujúci alkoholovú zlúčeninu. Glycerín je vedľajším produktom výroby mydla, čo je proces známy ako zmydľovanie.

 

Varovanie! Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Vyhnite sa očnému kontaktu. Neprehĺtajte. Manipulujte so suchými rukami. Umiestnite mimo dosahu vody. Môže spôsobiť vážne podráždenie očí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: