Univerzálne kapsule pre kávovar Dolce Gusto

Znovupoužiteľné a ekologické kapsule kompatibilné s kávovarom Dolce Gusto®. Vďaka týmto kapsuliam sa vám podarí šetriť nielen peniaze, ale aj planétu. Čistá príroda začína u vás doma.

Skladom
59,99 €
Kategória: Káva

Znovupoužiteľné a ekologické kapsule kompatibilné s kávovarom Dolce Gusto®. Vďaka týmto kapsuliam sa vám podarí šetriť nielen peniaze, ale aj planétu. Čistá príroda začína u vás doma.

 

Použitie kapsúl Renovality je veľmi jednoduché:
Vyberte si Vašu obľúbenú mletú kávu Renovality. Naplňte kapsulu, zatlačte kávu pomocou tampera. Vychutnajte si Vašu kávu. Kapsule sú ekologické, ekonomické a zdravé. Neobsahujú látky poškodzujúce ľudské zdravie.
 
Na rozdiel od bežných kapsúl Nespresso® a Dolce Gusto® môžete pri používaní našich kapsúl vyskúšať rôzne kombinácie kávy, množstva a tlaku. Objavíte ďalšie chute než len tie, ktoré vám ponúkajú už hotové plastové kapsule. Kapsule sú kompatibilné s nasledujúcimi kávovarmi: Circolo, Genio2, Mini Me, Mini, Melody, Melody 2, Picolo, Creativa, Fontana, Esperta. Naopak kompatibilné nie sú s týmito kávovarmi: Krups Essenza Auto XN2000-2100, MI-schishare, Delonghi EN97.

 

Výhoda znovupoužiteľných kapsúl
Ekologické - zabránite vyhadzovaniu stoviek jednorazových kapsúl ročne!
Ekonomické - ušetrite až 85% vašich existujúcich nákladov na kávu!
Zdravé - Kapsula je vyrobená zo 100% nerezovej ocele, čo znamená že na rozdiel od tých jednorazových neobsahujú BPA ani hliník, takže sú netoxické aj v prípade, že sú horúce. U jednorazových kapsúl bola navyše preukázaná prítomnosť furánu = karcinogénny prvok!

 

Jednoduché na použitie.
Český podnik na prvom mieste. Je len na vás, akú kávu do svojich kapsúl vyberiete. Môže byť zo supermarketu, ale rozhodne nesiahnete vedľa, keď vyskúšate praženú kávu na dreve od Renovality.

 

Balenie obsahuje: 2 nerezové kapsule, tamper, štetec, lyžička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: