Vitamín D3 1.000 IU obohatený prírodným vitamínom C, 120 kapsúl, doplnok stravy

Vitamín D3 je rozpustný v tukoch a patrí medzi vitamíny, ktoré si naše telo nevie vyrobiť samo.  Vitamín D prijímame predovšetkým zo slnečného žiarenia.  V zimných mesiacoch ho máme nedostatok.  Vitamín D podporuje normálnu funkciu imunitného systému a prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.  Taktiež prispieva k normálnej hladine vápnika v kostiach a udržaniu zdravých zubov a kostí.  Podporuje normálnu činnosť svalov.

Skladom
8,40 €
Kategória: Doplnky stravy

Vitamín D3 je rozpustný v tukoch a patrí medzi vitamíny, ktoré si naše telo nevie vyrobiť samo.  Vitamín D prijímame predovšetkým zo slnečného žiarenia.  V zimných mesiacoch ho máme nedostatok.  Vitamín D podporuje normálnu funkciu imunitného systému a prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.  Taktiež prispieva k normálnej hladine vápnika v kostiach a udržaniu zdravých zubov a kostí.  Podporuje normálnu činnosť svalov.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne počas príjmu tučného jedla, zapiť dostatočným množstvom tekutín.

 

Zloženie jednej vegánskej kapsuly: Acerola extrakt z plodu 25% vitamínu C 50 mg 15% RHP *, Vitamín D3 100.000 IU / g (cholekalciferol) 10 mg 100% RHP *, Inulín 282 mg, Stearát horečnatý Mg 8 mg.  RHP * - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.  Obal kapsuly - rastlinná celulóza.  Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka, Inulín / plnivo.

 

Hmotnosť obsahu: 42 g

 

Upozornenie: Doplnok stravy.  Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov.  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.  Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte v suchu do 25 ºC.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.  Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Doplnky stravy, ich kombinácie a dávkovanie

Prečo sa tvoria a ako s nimi bojovať

UV žiarenie, SPF a vitamín D - ich vplyv na našu pokožku

 

 

 Vyrobené v ČR pre: PharmaFit Czech s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: