Zachraň produkt - Harmančeková voda 100 ml

Harmančeková voda pleť rozjasňuje, upokojuje a osviežuje. Má čisté zloženie bez alkoholu či pridanej parfemácie. Pôsobí veľmi sviežo, jej vôňu si zamilujete. Upokojuje podráždenú pokožku, prípadné začervenanie. Je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej/detskej.

Skladom
6,87 € –49 % 3,44 €
Kategória: Kvetinové vody
858 renovality hermankova voda cz
Akcia
6,87 € –49 %

Expirace: 28.8.2024

 

Harmančeková voda pleť rozjasňuje, upokojuje a osviežuje. Má čisté zloženie bez alkoholu či pridanej parfemácie. Pôsobí veľmi sviežo, jej vôňu si zamilujete. Upokojuje podráždenú pokožku, prípadné začervenanie. Je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej/detskej.

 

 

• rozjasňuje a osviežuje pleť

• pomáha dočistiť a tonizovať pleť

• všetky typy pleti,vrátane citlivej/detskej

• podporuje hydratáciu pleti

• upokojuje podráždenú pokožku (po holení, spálení slnkom)

• zmierňuje začervenanie (zapareniny)

• výborný podklad pod olej/sérum/krém

• príjemná vôňa

• uľahčuje rozčesávanie vlasov

• osvieži pleť počas dňa

• vhodná na každodenné použitie

• bez alkoholu a konzervantov

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Harmančeková voda dodáva pokožke sviežosť a podporuje hydratáciu. Harmančeková voda prirodzene zbavuje pleť nečistôt a mazu. Má upokojujúci účinok (napríklad po holení, pokožka spálená slnkom). Zmierňuje začervenanie, vhodná je tak aj na destkú pokožku (upokojuje postihnuté miesto - zapareniny). Uľavuje od pocitu svrbenia. Môžete ju využiť ako hydratačné pleťové tonikum, ktoré vás osvieži aj kedykoľvek počas dňa. Má čisté zloženie bez alkoholu či pridanej parfemácie. Vhodná na každodenné používanie. Príjemnú vôňu si zamilujete. Uľahčuje rozčesávanie vlasov.

 

ČO JE HYDROLÁT:

Hydroláty vznikajú ako vedľajší produkt pri parnej destilácii esenciálnych olejov ale samy žiadne silice neobsahujú. Navyše vo väčšine prípadov vonia úplne inak než získaný esenciálny olej. Vďaka svojmu vzniku hydroláty obsahujú množstvo bioaktívnych látok z celej rastliny a majú jemnejšie a komplexnejšie účinky než samotný esenciálny olej.

 

 

Hydroláty získavame väčšinou parovodnou alebo vodnou destiláciou z bylin, kvetin a drevín. Hydroláty bývajú „druhotným“ produktom pri destilácii esenciálnych olejov. Obsahujú vo vode rozpustné látky z rastlinného materiálu, ktorý je destilovaný. Nejedná sa o esenciálny olej, pretože ten nie je vo vode rozpustný. Aj preto každy liter hydrolátu údajne obsahuje 0,05 – 0,2 mililitru esenciálneho oleja.

 

Čistým prírodným hydrolátom vyrobených destiláciou sa niekedy hovorí aj kvetinové vody, alebo aj hydrosoly. Hydroláty sú bez konzervantov a alkoholu. Tradične sa používajú v kozmetickom priemysle pre ošetrenie pleti – nahradzujú pleťovú vodu, používajú sa aj namiesto destilovanej vody v parfémoch alebo pleťových krémoch.

 

PRE KOHO JE HARMANČEKOVÁ VODA VHODNÁ:

Harmančeková voda je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej/detskej či problematickej. Pleť rozjasňuje, osviežuje a upokojuje.

 

APLIKÁCIA:

Nanášajte vždy na vyčistenú pleť. Harmančekovú vodu alebo hydrolát využijete v každodennej starostlivosti o pleť. Je vhodná ako hydratačný podklad pod olej, sérum alebo krém. Napomáha pleť prirodzene zbavovať nečistôt a mazu, je teda vhodná ako hydratačné tonikum. Osviežuje pleť kedykoľvek počas dňa. Fixuje make- up. Môžete ju aplikovať priamo na pleť, nechať pôsobiť, prípadne aplikovať pomocou bavlneného alebo jednorázového odličovacieho tampónku.

Ranná rutina: Opláchnite pleť vlažnou vodou. Pomocou čistiacej peny zbavte pleť mazu a nečistôt. Opláchnite opäť vlažnou vodou. Naneste harmančekovú vodu či už priamou aplikáciou na pleť alebo pomocou odličovacích tampónikov. Odporúčam priame nanášanie na pleť! Po jej vsiaknutí pokračujte v aplikácii ďalších produktov.

Večerná rutina: Odstráňte nečistoty z pleti, maz a make – up pomocou Odličovacieho séra. Opláchnite pleť vlažnou vodou. Použite Čistiacu penu na dočistenie pleti. Opláchnite opäť vlažnou vodou. Naneste harmančekovú vodu či už priamou aplikáciou na pleť alebo pomocou odličovacích tampónkov. Odporúčam priame nanášanie na pleť! Po jej vsiaknutí pokračujte v aplikácii ďalších produktov.

 

KOMBINÁCIE S INÝMI PRODUKTAMI:

Harmančeková voda je vhodná na kombináciu so sérom, krémom alebo olejom. Je vhodným hydratačným podkladom.

 

ZLOŽENIE: Anthemis nobilis (Chamomile) Flower water, Limonene

OBJEM: 100 ml

UPOZORNENIE: Určený iba na vonkajšie použitie!

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: