Ženská pohoda 90 kapsul

Preferujete stres alebo pohodu?  Odpoveď asi pozná každý.  Špeciálne navrhnutá formula, ktorá Vás vyladí. L-tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale prijíma ich z potravy.

Skladom
8,62 €
Kategória: Doplnky stravy

Preferujete stres alebo pohodu?  Odpoveď asi pozná každý.  Špeciálne navrhnutá formula, ktorá Vás vyladí.  L-tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale prijíma ich z potravy. Medovka prispieva k normálnemu duševnému zdraviu, hormonálnej rovnováhe, pozitívnej nálade a relaxácii.  Harmanček prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, podporuje trávenie a prirodzenú obranyschopnosť.  Priaznivo pôsobí na duševné zdravie, relaxáciu a spánok.  Má antioxidačné vlastnosti.  Zeler prispieva k normálnemu tráveniu a diuréze.  Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania.

Zloženie jednej vegánskej kapsuly:

L-tryptofán 100mg

Harmanček extrakt 10: 1 80mg

Medovka extrakt 5: 1 80mg

Zeler extrakt 5: 1 50mg

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 2,5mg 179% RHP *  Stearan horečnatý 10mg  Obal kapsule - rastlinná celulóza  Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka  RHP * - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly denne, ideálne večer na lačno.  Dostatočne zapite tekutinou.  Možno užívať dlhodobo.

Balenie: 90 kapsúl (29 g)

Upozornenie: Doplnok stravy.  Neobsahuje pomocné látky, aditíva ani konzervanty.  Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov.  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.  Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte v suchu do 25 ºC.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.  Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

Doplnky stravy, ich kombinácie a dávkovanie

Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora Otázka 23.9.2023 22:14
Dobrý deň, je potrebné užívanie tabliet po nejakom čase prerušiť a dat sú pauzu alebo je možno užívať tento výživový doplnok dlhodobo. Ďakujem
Odpovedať
Avatar autora Ženská pohoda 6.11.2021 20:35
Dobrý večer, moja otázka znie... Priberá sa z týchto tabletiek? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať