Šalviový olej 100 ml s pumpičkou

Oleju zo šalvie muškátovej sa hovorí aj ženský olej. Šalvia muškátová sa už oddávna používa pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviovom oleji pôsobia ako relaxant na telo aj myseľ. Antimikrobiálne a antioxidačné účinky oleja môžu byť prospešné pri starostlivosti o rednúce a oslabené vlasy a podporiť regeneráciu mastnej a aknóznej pleti.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
11,58 €
Kategória: Kozmetika
Položka bola vypredaná…

Šalviový olej 100 ml. Oleju zo šalvie muškátovej sa hovorí aj ženský olej. Obsahuje sclareol, ktorý patrí medzi fytohormóny. Šalvia muškátová sa už oddávna používa pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviovom oleji pôsobia ako relaxant na telo aj myseľ. Olej odporúčame použiť ako masážny pri nervovom vypätí a strese. Antimikrobiálne a antioxidačné účinky oleja môžu byť prospešné pri starostlivosti o rednúce a oslabené vlasy a podporiť regeneráciu mastnej a aknóznej pleti.

MIERA KOMEDOGENITY: stupeň 5 (obsahuje olej z pšeničnych klíčkov – vhodný na telo, celulitída) a čo je komedogénnosť nájdete tu:

https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

POUŽITIE: KAŽDÝ TYP POKOŽKY

Dávkovanie a použitie: Pred použitím na citlivú pokožku je nutné otestovať, obsahuje alergénne látky! Masáže: Protistresová masáž šalviovým olejom na zohriatu pokožku po kúpeli. Rozotrite na pokožku podľa potreby a zľahka masírujte.

Vlasové tonikum: Olejom masírujte pokožku hlavy.

Upozornenie: Určený iba na vonkajšie použitie!

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Ingredients (INCI): Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Salvia Sclarea Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Alpha Terpineol, Limonene

 

 

 

Chcete sa dozvedieť víac?  Prečítajte si náš článok nižšie  ⬇” vyznam: šipka dolů Emoji | EmojiAll

- Esenciálne oleje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: